Plán na Vánoce Náplň pro diář A6

8 hodnocení

Od dnešního dne již nemusíte vše kolem vánočních svátků nosit v hlavě, či psát po papírcích. Vytvořila jsem pro vás 18 stránkový plán na letošní Vánoce čítající váš soukromý vánoční jídelní lístek a k němu nákupní seznam. Jakým cukrovím provoníte váš domov a připravená tabulka na soupis gramáží, který vám zjednodušší nakupování a tak se nestane, že zrovna zrovinka si najdete chvilku na ty kokosky, co má tak rád dědeček a doma nenajdete žádný kokos.

69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Plán na Vánoce Náplň pro diář A6
8 hodnocení

Detailní popis produktu

Od dnešního dne již nemusíte vše kolem vánočních svátků nosit v hlavě, či psát po papírcích. Vytvořila jsem pro vás 18 stránkový plán na letošní Vánoce čítající váš soukromý vánoční jídelní lístek a k němu nákupní seznam. Jakým cukrovím provoníte váš domov a připravená tabulka na soupis gramáží, který vám zjednoduší nakupování a tak se nestane, že zrovna zrovinka si najdete chvilku na ty kokosky, co má tak rád dědeček a doma nenajdete žádný kokos.

Součástí jsou i odškrtávací seznamy pro dárky - pro koho, jaký dárek, jestli už jste jej koupili a taky, jestli už je zabalený - dlouho jsem zvažovala přidání kolonky "kam jsem jej schovala", ale nechci vás ochudit o tu zábavu, kdy nějaký ten malý dáreček najdete hluboko ve skříni při jarním úklidu ;)

Nejdůležitější je seznam "Co je potřeba obstarat" - kam spadá stromeček, objednání Mikuláše, vánoční focení, zakoupení balicích papírů a vše ostatní, na co si vzpomenete - tady jsem přidala kolonky kde a do kdy. Nechala jsem prostor i pro vaše soukromé recepty jak delikates na vánoční stůl, tak cukroví a přidala jsem dvoustranu Co letos peče Bára, tak třeba pro inspiraci. Nakonec v tomto plánu na vánoční svátky najdete i Mikulášskou sekci - co dát do punčochy/boty/za okno a čím naplnit domácí adventní kalendář.

Věřím, že vám plán pomůže zvládnout letošní svátky více v klidu a pohodě, my jsme jej doma testovali tři roky nazpět a musím říct, že i můj Mára chválil, jaká jsou ty svátky vlastně pohodička. Tak tedy krásné a klidné Vánoce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do diářů
Hmotnost: 0.1 kg
Počet stran: 18
Rozměr: 171 x 95 mm
Gramáž papíru: 110g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: