Plán na pracovní dny Náplň pro diář A6

Plán na pracovní dny má 126 stran a obsahuje:

  • priority dne
  • budíček
  • pitný režim
  • časový plán
  • denní úkoly
  • místo na poznámky
  • úkoly k odložení na další den
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Plán na pracovní dny Náplň pro diář A6

Detailní popis produktu

Jestli je pro vás plánování jednotlivých dnů, činností a časů samozřejmostí, bude pro vás tento doplněk pro diář A6 to pravé ořechové. Pakliže ještě neplánujete na denní bázi, jsem si jistá, že právě vám tento Plán na pracovní dny může pomoci k vyšší produktivitě, nižší prokrastinaci a hlavně k velkému množství volného času na činnosti, na kterých vám záleží.

Plán je určen převážně pro pracovní dny, čítá 126 stran, na každý takovýto den v první polovině roku tedy připadá jedna stránka. V každém dni si můžete naplánovat čas, kdy vstanete a hlavní tři úkoly, které je určitě potřeba provést. Následuje plán činností, které jsou vázány na určitou hodinu a plán úkolů, které tento den chcete zvládnout a nezáleží, jestli je provedete ráno, odpoledne, či večer.

Pomocí denního plánovače si můžete hlídat i váš pitný režim - jedna zobrazená sklenička reprezentuje 250 ml a pokud jej budete dodržovat, určitě za den vypijete 2 l tekutin.

V plánovači najdete i místo pro rychlé poznámky, které je potřeba zapsat následně někam jinam a na úkoly, které počkají do dalšího dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do diářů
Hmotnost: 0.1 kg
Počet stran: 126
Rozměr: 171 x 95 mm
Gramáž papíru: 110g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty