Plán úklidu Náplň pro diář A6

9 hodnocení

Úklidovníček je vlastně odškrtávacím to-do listem se seznamy denních, týdenních, 1/2 měsíčních, měsíčních a sezónních činností, které jsou spojeny s uklizeným domovem. Součástí je výčet prostředků, které by vám při úklidu doma neměly scházet a podle kterého si můžete doplňovat nákupní seznam. Úklidovníček čítá celkem 34 stran, které pokryjí úklid vašeho bytu nebo domu na celý rok. V rámci sociálních sítí si budeme postupně doplňovat různé menší činnosti, které si do svého úklidovníčku můžete zapsat, tak jako měsíční a sezónní výzvy. Úklidovníček si můžete jednoduše založit ke svému rodinnému diáři.

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Plán úklidu Náplň pro diář A6
9 hodnocení
titulka uklid
Tip

Detailní popis produktu

Úklidovníček je vlastně odškrtávacím to-do listem se seznamy denních, týdenních, 1/2 měsíčních, měsíčních a sezónních činností, které jsou spojeny s uklizeným domovem. Součástí je výčet prostředků, které by vám při úklidu doma neměly scházet a podle kterého si můžete doplňovat nákupní seznam.

Úklidovníček čítá celkem 34 stran, které pokryjí úklid vašeho bytu nebo domu na celý rok. V rámci sociálních sítí si budeme postupně doplňovat různé menší činnosti, které si do svého úklidovníčku můžete zapsat, tak jako měsíční a sezónní výzvy.

Úklidovníček si můžete jednoduše založit ke svému rodinnému diáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do diářů
Hmotnost: 0.1 kg
Počet stran: 34
Rozměr: 171 x 95 mm
Gramáž papíru: 110g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: