Organizace domova s Bárou B.

ZAREZERVUJ SI SVŮJ ÚVODNÍ HOVOR ZDARMA V REZERVAČNÍM SYSTÉMU ZDE

 
Osobní organizace probíhá v několika krocích:

Úvodní hovor zdarma

 
V systému Reservio si vyberete termín úvodního patnáctiminutového telefonního hovoru, který vám bude vyhovovat. Společně si termín potvrdíme, v určený den a hodinu vám zavolám a probereme si základní informace o tom, co vás tíží, co potřebujete zorganizovat, co je pro vás tím hnacím motorem a kde vám mohu pomoci já. V závěru hovoru se domluvíme na termínu, kdy za vámi přijedu na osobní konzultaci v místě organizace k detailnímu přeměření a nacítění prostoru a vašich potřeb.

Osobní konzultace v místě

 
Společně u vás doma probereme, co by se mohlo ve vámi zvoleném místě změnit, kam budeme organizaci místa směřovat, jak by vám měla pomoci, kde můžete ušetřit místo, čas a do budoucna třeba i finance. V místě pořídím fotografie, prostor si přeměřím, zakreslím si důležité detaily, pobavíme se o preferovaných materiálech a vzhledu organizérů, celkové funkčnosti prostoru a hlavně o vašich očekáváních.
 
Trvání: 1 - 1,5 hodiny
Cena: 1500,- Kč + doprava 
Doprava: 17,- Kč /km 

Kalkulace a odsouhlasení organizace

Po příjezdu zpět do studia připravím do tří dnů návrh kalkulace organizace, dle velikosti prostoru, který potřebujete zorganizovat. Každá spíž je v jiném stavu, jinak velká, každý dětský pokoj obsahuje jiné hračky a jiný počet, každý šatník přetéká méně nebo více :) Kalkulace se tedy bude odvíjet od množství práce nad daným prostorem. Po odsouhlasení kalkulace organizace si domluvíme termín realizace.

Výběr organizérů a vizualizace

Na základě osobní konzultace připravím vizualizaci prostoru a seznam organizérů k nákupu. Pokud budete chtít a mít možnost, můžete si organizéry zakoupit sami k termínu organizace v místě, či nákup nechat na mě - organizéry pak přivezu v den organizace.
 
Trvání: 4 - 6 hodin
Cena: 1500,- Kč 
Provedení nákupu: 500,- Kč (výdaje na mou dopravu a čas k nákupům) 
Cena organizérů: dle dodavatelů 

Osobní organizace v místě

Organizace probíhá přímo u vás doma. V dohodnutý den ráno přijedu, znovu si projdeme vizualizaci vs. reálný prostor, poté prostor samostatně vyklidím, domluvíme se na případném třídění/společně protřídíme, poté už je zbytek organizace pouze na mě a nevyžaduje si vaši přítomnost a čas.
 
Trvání: 6 - X hodin
Cena: 840,- Kč/hod 

Návrh změn návyků a rutin v místě

Věřím, že pokud se na Instagramu známe už nějakou dobu, víte, že za mne organizace nekončí organizací prostoru, ale vybízí k novým návykům a rutinám, které nám pomohou pořádek udržet a užívat si tak radost ze skutečnosti, že každá věc má opravdu své místo.
 
Trvání: 20 - 30 minut
Cena: zdarma

 

ZAREZERVUJ SI SVŮJ ÚVODNÍ HOVOR ZDARMA V REZERVAČNÍM SYSTÉMU ZDE